logo

شرکت فراکنش

فراكنش در سال 1382 و با سرمايه گذاري بخش خصوصي، به عنوان يك شركت سهامي خاص تأسيس گرديد. ماموریت این شرکت عبارتند از پاسخ نوآورانه به نیازهای جدی کشور در حوزه فناوری های روز از طریق ارائه الگوی کار برتر، توسط نیروهای متعهد و متخصص. چشم انداز مؤسسين شركت كه همگي از دانش‌آموختگان رشته‌هاي كامپيوتر و برق دانشگاه هاي برتر ايران و خارج از کشور مي‌باشند، عرضه محصولات برتر در زمينه سيستم هاي سازماني و ارائه خدمات نوين امنيتي در سطح كلان سازماني بوده است.

افتخار ما در فراکنش این است که سالیان درازی است که به سفارش بزرگترین ارگان‌های کشور برنامه تولید می‌کنیم. برنامه‌هایی متفاوت از آنچه تا کنون تجربه کرده‌اید. بی‌تردید نیاز شما به برنامه‌های جدید امری است طبیعی و شرکت فراکنش مفتخر خواهد بود اگر شما این امر مهم را به ما بسپارید.

زمان، مهمترین مسئله در مدیریت است. دیگر زمانی را از دست ندهید. مدیریت بر مبنای هدف، روشی است در مدیریت که در آن فعالیت‌ها بر اساس اهداف یک برنامه انجام می‌شوند، تا با تکمیل موارد خردتر، موارد کلان قابل انجام باشد، این نوع مدیریت در مدیریت کلان کشوری کاملا نمایان است.

ERP فراکنش با بیش از دوازده سال سابقه استقرار در بزرگترین ارگان‌های سازمان‌ها، محصولی قابل اطمینان و قابل گسترش است و به سادگی برای هر سازمانی قابل پیکربندی است. چنانچه نیاز به ماژول یا قابلیتی جدید در هر کدام از محصولاتتان را داشته باشید، افزودن آن به برنامه شما در کمترین زمان ممکن انجام خواهد شد.

جدای از برنامه‌ها و وب‌سایت‌های مختلفی که شرکت فراکنش برای شما تولید می‌کند. بسته‌های از پیش آماده محصولات فراکنش همیشه در اختیار شما خواهند بود. تمامی محصولات متفاوت بسته‌های مالی – اداری و آموزشی فراکنش تحت وب بوده و هیچ محدودیتی در تعداد کاربر ندارند.

پشتیبانی

شرکت فراکنش اگر اولین شرکت ایرانی نباشد که از تجربیات موفق بین‌المللی ITIL و ITSM برای پشتیبانی استفاده کرده، بی تردید از پیشروان این امر است. کارشناسان پشتیبانی فراکنش، با استفاده از سیستم‌های پشتیبانی بلادرنگ، هفت روز هفته پاسخگوی نیاز شما خواهند بود. اعتقاد فراکنش بر توسعه و رفع مشکلات موجود در برنامه‌ها، جزو ارکان اصلی پروسه تولید نرم افزار است و تلاش مجموعه فراکنش ارائه محصولاتی است با کیفیت بالا، مستحکم و قابل اطمینان که بازدهی قابل لمسی برای کاربران داشته باشد. مشخصا در چنین حالتی، پشتیبانی نه فقط به عنوان ابزاری برای رفع مشکلات محصولات، که به عنوان ابزاری جهت توسعه و گسترش خدمات ارائه شده دیده می‌شود. لذا رفع مشکلات احتمالی و یا افزودن بخش‌های جدید به محصولات در کمترین زمان ممکن، از ارکان اصلی پروسه تولید نرم افزار در فراکنش است. پشتیبانی در فراکنش جدای از پیگیری اینترنتی بصورت تلفنی نیز انجام می‌پذیرد. بدین منظور می‌توانید با شماره‌های شرکت تماس حاصل فرمائید. در حال حاضر یک سال پشتیبانی رایگان برای مدت محدودی در نظر گرفته شده که به به ترتیب به مشتری‌های جدید شرکت اختصاص خواهد یافت. از آنجا که تعداد بسته‌های رایگان پشتیبانی محدود است لذا اختصاص آن منوط به باقی ماندن بسته‌های رایگان پشتیبانی است.